Aký vibrátor si vybrať? Ktorý vibrátor je ten správny?

Neviete si sama vybrať vibrátor? Máte problém s odhadnutím ktorý by bol pre vás ten správny? Chceli by ste si vibrátor kúpiť ale neviete odhadnúť ktorý či už tvar alebo materiál by vám sedel? Alebo sa len o vašej kúpe chcete poradiť? Na tieto všetky otázky a mnoho ďalších v tomto článku nájdete

Ako si vybrať vibrátor?

Na túto otázku nie veľmi jednoduché odpovedať pretože ako aj pri mužoch taktiež aj pri vibrátoroch každej žene sa páči niečo iné a každá žena má taktiež iné preferencie. Nie je to úplne vec s ktorou sa pôjdete poradiť ku kamarátke no nie je ani príjemne túto vec rozoberať aj s nejakou predavačkou v sexshope. Avšak existujú parametre ktoré vám dokážem zodpovedať a vysvetliť nejaké pravidlá ktorých by ste sa mali držať. A hádam že spoločne na vašu otázku nájdeme odpoveď ktorý vibrátor by bol pre vás ideálny a v závere si popíšeme výber tých najlepších.

Aká veľkosť vibrátora je ideálna?

Pravdepodobne najdôležitejšia otázka ktorú by ste si mali položiť je veľkosť vibrátora to znamená: hrúbka a dĺžka vibrátora. Na všetkých nižšie uvedených vibrátoroch v našom výbere sú po kliknutí na nich napísané parametre vibrátora teda rozmery. Odporúča sa aby si ženy na začiatok kúpili vibrátor veľkosti podobnej akú mal alebo má ich partner, no veľa žien to aj preferuje. Ak by ste si kúpili príliš veľkí vibrátor môže sa stať že by vás to bolelo a to by vás mohlo odradiť od ďalšieho používania prípadne od kúpi väčšieho modelu. No je tu aj možnosť že príliš veľký vibrátor by sa do vás ani nevošiel. Je dôležité poznamenať že vibrátor si do seba nemusíte zasunúť celý jeho pre vibračné funkcie, avšak nie je vhodné si kupovať ani príliš malý.

Aj tvar je dôležitý

Určite jeden z dôležitých faktorov je aj tvar vibrátora. Tu si otázku: Aký tvar vibrátora si mám vybrať? rozoberieme na drobnejšie. Je potrebné vedieť akú stimuláciu máte radi, či je to klitoris, bod G, obe naraz alebo análny otvor. Musíte spoznať ako dosahujete orgazmus najlepšie a podľa toho si vybrať tvar. Napríklad pre stimuláciu bodu G je vhodný vibrátor so zakrivenou a mierne rozšírenou špičkou. Naopak pre stimuláciu klitorisu sú vhodné vibrátory ktoré majú menší výstupok ktorý vás bude na klitorise stimulovať. No sú aj vibrátory ktoré majú tieto dve funkcie skombinované do jedného vibrátora.

Aký materiál je ideálny?

Určite veľmi dôležitou vecou pri výbere je materiál erotickej pomôcky. Najlepší materiál je silikón ktorý sa taktiež používa aj v zdravotníctve. Je bez zápachový s pridaným lubrikačným gélom výborne kĺže a je prijemný na dotyk. Preto pre prvý vibrátor odporúčame silikónový. No musíte si taktiež položiť otázku čo vás vie viac vzrušiť. Či niečo hladšie alebo drsnejšie, niečo štruktúrou mäkké čo by vám pripomínalo pokožku mužského penisu alebo naopak niečo tvrdšie. Taktiež v dnešnej dobe sa na e-shopoch a sexshopoch predávaju iba overené a certifikované sexuálne hračky, preto zdôrazňujem nech vás ani nenapadne si kupovať sexuálne pomôcky v nejakom čínskom obchode alebo na bazáre!

Aké sú ideálne vibrácie?

Na túto otázku sa úplne nedá odpovedať, pretože nevieme zaručiť že vibračné módy sa vám budú páčiť. Ako sme už vyššie spomínali každá žena má rada niečo iné, buď sa vám vibrácie zapáčia alebo nie. No ak áno tak si môžete kúpiť vibrátor s rôznymi módmi, napríklad s prirážaním pulzovaním atď.

Aká je cena?

Určite si treba povedať aj niečo o cenových kategóriách. Treba rátať s tým že ak kúpite vibrátor za 10 eur a menej tak nebude na 100% vodotesný, bude mať slabé vibrácie a pravdepodobne pude aj plastový. Vibrátory v kategórii 20 až 50 eur budú mať veľa vibračných módov, budú vodotesné a budú vyrobené za kvalitného materiálu, často práve zo silikónu. No a kúsky v cenovej kategórii 50 eur a viac sú tak povediac už luxusné kúsky, nabíjateľné s množstvom módov.

Náš výber tých najlepších:

Lelo SONA 2

Výhody:

+ Tichý 

+ Mnoho režimov vibrácii

+ Jednoduché ovládanie

 

 

Satisfyer Pro 2 Generation 2

Výhody:

+ Tichý

+ Magnetické nabíjanie

+ Výborný pomer ceny a kvality

 

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit

Výhody:

+ Kvalitné prevedenie

+ Tichý 

+ Elastický

 

Lovense – Lush 3

Výhody:

+ Tichý 

+Kvalitné prevedenie

+ Výborný pomer ceny a kvality

 

Satisfyer Pro Penguin Next Generation

Výhody:

+ Jednoduché ovládanie

+ Tichý

+ Pekný design 

 

Satisfyer Endless Fun čierny

Výhody:

+ Mnoho možností vibrácii

+ Otočná hlava

+  Uspokojenie pre muža aj ženu

 

Satisfyer Wand-er Woman

Výhody:

+ Prijemný na dotyk

+ Vysoká výdrž batérie

+ Silný výkon

 

You2Toys Fucking Machine

Výhody:

+ Jednoduchý na používanie

+ Príjemný materiál

+ Výborný pomer ceny a kvality

 

The Screaming O – Remote Control Panty Vibe

Výhody:

+ Kvalitný materiál

+ Diaľkové ovládanie

+ Až 10 režimov vibrácie

 

LELO Soraya 2

Výhody:

+ Výborná kvalita

+ Luxusný dizajn

+ Flexibilné rameno na klitoris

 

SMILE – Thrusting Pearl Triple Vibrator

Výhody:

+ Tichý

+ 3v1

+ Mnoho režimov

 

You2Toys RC Fucking Machine 2.0

Výhody:

+ Funkcia push

+ Realistický dizajn

+ Výborný pomer ceny a kvality

 

Satisfyer Tri Ball 2 multi vibrator

Výhody:

+ Mnoho režimov vibrovania

+ Tri motorčeky

+ Výborný pomer ceny a kvality

 

SMILE Thumping G-Spot

Výhody:

+ Tichý 

+ Jednoduchý dizajn

+ Príjemný materiál

 

Fetish Fantasy Inflatable Luv Log Black

Výhody:

+ Realistický dizajn

+ Tichý

+ Výborný pomer ceny a kvality