Umelá vagína, alebo nafukovacia panna? V tomto článku vám pomôžeme s výberom!

Chcete si vybrať silikónový masturbátor, alebo nafukovaciu pannu, ale neviete akú? Neviete aký materiál bude ten najlepší? Alebo sa skratka pri výbere chcete poradiť? V tomto článku sa vám pokúsime pomôcť s vašim výberom a v závere si popíšeme tie najlepšie.

Masturbátor alebo nafukovacia panna?

V dnešnej dobe už na e-shopoch a sexshopoch nájdete naozaj všetko ale, Ako si vybrať tú pravú sexuálnu „hračku”? Ak ste si položili túto otázku v tomto článku vám na ňu pomôžeme nájsť odpoveď. Pretože aj silikónové masturbátory aj panny majú iste výhody. No každá je vhodná na niečo iné zároveň každému vyhovuje niečo iné.

Ako si vybrať sexuálnu hračku?

Na túto otázku nikto nevie úplne presne odpovedať viac menej sa to nedá pretože každý má rád a preferuje niečo iné niekto má rád niečo užšie naopak niekto iný zase niečo voľnejšie. Aj keď je na túto otázku veľmi ťažko odpovedať sú isté parametre vďaka ktorý vám s výberom dokážeme pomôcť. A budeme radi ak si vďaka nášmu článku vyberiete tú vhodnú hračku pre vás. Samozrejme v závere článku si vypíšeme tie najlepšie sexuálne hračky v roku 2023.

Ktorá sexuálna hračka je pre mňa ideálna?

V tomto článku si rozoberieme dva druhy mužských sexuálnych hračiek, silikónové masturbátory a nafukovacie panny. A popíšeme si podľa čoho si sexuálnu hračku vybrať.

Nafukovacie panny

Tu si tieto panny rozdelíme na dva druhy komplet nafukovacie a silikónové panny. Obyčajné nafukovacie panny majú klasicky tri otvory ústa, análny otvor a vagínu. Je vyrobená z PVC a nafukuje sa klasicky cez ventil. Ak si nepotrpíte na luxuse realistickom dizajne a nie ste ochotný dať za takúto pannu väčší obnos peňazí tak by pre vás určite bola dobrá voľba klasická nafukovacia panna. Naopak ak by ste chceli realistickejší dizajn tak určite zvoľte silikónovú pannu avšak za určite omnoho vyšší obnos peňazí. Pri týchto silikónových pannách si dokážete vybrať farbu vlasou farbu očí a taktiež aj farbu pleti. To ako veľmi realistická vaša panna bude závisí aj od výšky sumy za ktorú si túto pannu chcete kúpiť. Silikónové panny ktoré stoja 1500€ a viac sú už tak realistické že s nimi dokážete oklamať ľudí na sociálnych sieťach že to je reálny človek. Panny v tejto cenovej kategórii sú už aj výškovo, ak máte takú požiadavku tak aj váhovo podobné skutočnej žene.

Silikónové masturbátory

Taktiež si tieto masturbátory rozdelíme na dve kategórie. Na vibračné masturbátory a nevibračné. Ak si nepotrpíte na vibráciách alebo ak vám vyslovene vadia a neviete sa pri nich uvoľniť vtom prípade určite choďte do nevibračných masturbátorov. Naopak ak vám vibrácie vyhovujú alebo sa vám pri nich masturbuje lepšie alebo sa skratka pri masturbovaní s vibráciami viete viac uvoľniť tak určite hľadajte masturbátory s vibračnou funkciou. Taktiež je dôležitý materiál. Najlepším materiálom je klasický silikón, je prijemný na dotyk a taktiež ľahko umývateľný. Určite je dôležitým parametrom aj tvar masturbátora. Pre realistickejší pocit si môžete zaobstarať klasicky silikónový masturbátor s tvarom ženského zadku. Alebo ak si nepotrpíte na tom ako masturbátor vyzerá tak vám určite odporúčam klasický masturbátor do ruky. Rukoväť je vyrobená z plastu a vnútorná výplň je klasicky silikónová. Trčiaca silikónová časť je samozrejme v tvare vagíny.

Náš výber tých najlepších: